Istanbul, Izmır
Antalya, Cyprus

تلفن
+90 530 265 59 39

24/7
Free Support

کاشت مو

کاشت مو

کاشت مو چیست؟

کاشت مو فرایندی برای ترمیم موهایی است که در نتیجه شرایط ژنتیکی یا هورمونی ، مصرف دارو یا حادثه از بین می رود. در این فرایند ، اصل اساسی ترمیم مو ضمن حفظ نگاه طبیعی و زیبایی موها است.

کاشت مو در مقایسه با دیگران یک روش زیبایی شناختی بدون خطر و حداقل دردناک است. دلیل آن این است که در این فرآیند هیچ برشی وجود ندارد ، که منجر به زخم نمی شود. در کاشت مو ، موها یا به عبارت دیگر پیوند از سایر قسمت های بدن فرد ترجیحا از قسمت پشت گردن یا قفسه سینه جمع می شود.

روش های کاشت مو

دو روش اصلی کاشت مو وجود دارد: FUT و FUE. در FUT (پیوند واحد فولیکولی) ، گروهی از مو از پشت گردن استخراج شده و به ناحیه پیوند منتقل می شوند. با این وجود ، با این روش ، جای زخم باقی مانده و ممکن است فرد از ظاهر راضی نباشد. در نتیجه این ، روش FUT دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد و در عوض ، FUE به عنوان روش اصلی پیوند مو بطور گسترده پذیرفته می شود.

روش FUE

FUE (استخراج واحد فولیکولی) مدرن ترین روش کاشت مو است. جای زخم نمی گذارد و بدون درد است.

در این روش ابتدا منطقه پیوند مشخص می شود. برای انجام عمل پیوند ، موهای پشت گردن و پشت گوش ها استخراج می شود ، زیرا موهای این مناطق نسبت به ریختن مو به مراتب بیشتر مقاومت دارند.

در فرآیند استخراج ، فولیکولهای مو به نام گرافت با کمک موتورهای میکرون 0.7-0.9 استخراج می شوند. این پیوندها پس از استخراج طبقه بندی و شماره گذاری می شوند. آنها تا زمانی که روند پیوند اتفاق نیفتد در محلول مخصوص نگهداری می شوند.

در مرحله بعد ، منطقه پیوند کانال زده می شود. مهمترین چیز در این فرایند ، پیگیری چرخش کانال های پیوند است که برای اطمینان از ظاهر طبیعی مو بسیار مهم است. سپس ، روند پیوند آغاز می شود.

روند بیهوشی چگونه است؟

در روش FUE از بی حسی موضعی استفاده می شود. یکی از خواب بیدار است و می تواند در مورد درمان با پزشک در مورد هرگونه نگرانی که در مورد این روند داشته باشد صحبت کند.

آیا درد یا ناراحتی وجود دارد؟

در طول عملیات ، هیچ کس وجود نخواهد داشت. فقط درد مختصری از تزریق بی حسی احساس خواهد شد.

بعد از کاشت مو

بانداژ ، که پس از انجام عمل در نظر گرفته می شود ، می تواند بعد از 24 ساعت برداشته شود. موها به مدت سه روز قابل شستشو نیست. پس از پیوند ، علائم قرمز و زخم در ناحیه پیوند ظاهر می شود ، اما این کاملاً طبیعی است. کابین ها بعد از یک هفته تمام می شوند.

آیا بعد از کاشت مو جای زخم وجود خواهد داشت؟

نه. از آنجایی که کانال های پیوند بسیار ریز هستند ، پس از پیوند مو هیچ زخمی وجود نخواهد داشت. همچنین در مناطق استخراج ، که پشت گردن و گوش است ، هیچ زخمی یا نازکی وجود نخواهد داشت.

بعد از کاشت مو به چه چیزی باید توجه کنم؟

پس از انجام عمل ، مو و پوست حساس باید با دقت محافظت شوند. باید از قرار گرفتن در معرض مستقیم آفتاب دوری کرد و در صورت لزوم از کلاه استفاده کرد.

همچنین جلوگیری از دریا و استخرها بسیار مهم است. می توان بعد از 1 یا 2 روز دوباره به کار خود بازگشت. به شخص وابسته ، تقریباً در 3 ماه نتیجه خواهید گرفت و طی 6 تا 12 ماه این روند به اتمام می رسد. پس از کاشت مو ، می توان موهای طبیعی دائمی و قابل درمان داشته باشد.