پیوند مو در استانبول اخیراً محبوبیت خاصی کسب کرده است. کاشت مو روشهای مختلفی دارد. این روش ها نام های مختلفی مانند کاشت مو FUE و کاشت مو DHI دارند.

ما با تیم پزشکان متخصص ما راه حل هایی را برای کاشت مو به شما پیشنهاد می کنیم. ما راه حل هایی برای طاسی با استفاده از ریشه های مو خود را ارائه می دهیم. طاسی ، که نتیجه ریزش مو است که نمی توان از آن جلوگیری کرد ، زندگی شما را خراب نمی کند.

با استفاده از تیم باتجربه ما و جدیدترین روشهای فن آوری ، موهای خود را باز خواهید گشت.

کاشت مو در ترکیه

کاشت مو درمانی است که بیشتر در استانبول ترکیه انجام می شود. همچنین در آنکارا و ازمیر و همچنین استانبول کاربرد دارد. هم بیماران داخلی و هم خارجی علاقه زیادی به کاشت مو در کشور ما نشان می دهند. کار با یک تیم متخصص در زمینه کاشت مو و کسب اطلاعات مناسب برای یک روند سالم بسیار مهم است.

یک تیم با کیفیت و یک مرکز درمانی که مطابق با استانداردها باشد یک مزیت قابل اعتماد برای بیماران ما است. شرکت ما یکی از مراکز پیشرو در زمینه کاشت مو در ترکیه است و ما یک پروسه قابل اعتماد را به شما ارائه می دهیم.

ما قبل و بعد از عمل با شما ارتباط مستقیمی خواهیم داشت. ما شما را از نزدیک در مراحل بهبودی بعد از عمل دنبال می کنیم و شما را به بهترین روش راهنمایی می کنیم.

طاسی که ممکن است در زنان و مردان به دلیل عوامل ژنتیکی ، بیماری ها ، پیری و عوامل ارثی رخ دهد باعث ناراحتی ، استرس و ناراحتی در زندگی بیماران می شود. سایر دلایل ریزش مو ممکن است استرس ناگهانی جسمی یا عاطفی ، تولد ، رژیمهای غذایی ناشی از برخورد و داروهای ضد افسردگی ، شرایط خود ایمنی مانند بیماری لوپوس و تیروئید باشد. اگرچه طاسی منجر به ریزش موی غیرقابل انکار می شود ، اما ما با جدیدترین فناوری در زمینه کاشت مو زیباترین مو را برای شما فراهم می کنیم و می توانیم از طاسی جلوگیری کنیم.

مزایای کاشت مو

کاشت مو ، فرایندی است که با جمع آوری فولیکول های مو موجود و کاشت آنها در مناطق مشخص شده انجام می شود ، روشی است که باعث می شود به جای موهای ریخته شده فرد ، فولیکول های مو ریشه در یک ساختار قوی و بدون ریختن داشته باشند. ریشه ها به موهای قوی کشیده می شوند. بهبودی کامل طی 6 ماه – 1 سال صورت می گیرد و موها کاملاً سالم و قوی هستند. پس از انجام فرآیند ، ریختن مو وجود ندارد.

عملی که توسط بی حسی موضعی انجام می شود بسته به آستانه درد فرد ممکن است باعث احساس سوزش خفیف و گذرا در ده دقیقه اول شود. با این حال ، این یک وضعیت موقتی است.

مزایای کاشت مو در استانبول

کاشت مو هم برای زنان و هم برای آقایان قابل اعمال است.

تیم ما در هر کاری قبل و بعد از عمل به شما کمک خواهد کرد.

با تشکر از استفاده از بی حسی موضعی ، شما قادر خواهید بود بلافاصله به زندگی روزمره خود بازگردید.

این واقعیت که عملیات شما در یک شهر بزرگ انجام خواهد شد ، خدمات بهتری به شما می دهد و فرصتی برای همکاری با تیم بهتر خواهد بود.

می توانید مناسب ترین مرکز برای بودجه خود را پیدا کرده و از خدمات با کیفیتی بهره مند شوید.