ریزش مو ، که در سالهای اخیر رایج تر شده است ، به رویای ترسناک افراد میانسالی و بالاتر تبدیل شده است. به گفته محققان ، روز به روز بیشتر می شود که افرادی که مشکلاتی مانند استرس ، کار فشرده و بی خوابی دارند ، بیشتر دچار طاسی می شوند. بعلاوه ، عوامل ژنتیکی تاثیر ناچیزی در ریزش مو دارند.

بیشتر افرادی که دچار ریزش مو هستند سعی می کنند راه حل هایی مانند شامپو و نرم کننده مو پیدا کنند. با این حال ، وقتی این راه حلها مؤثر نباشند ، آنها شروع به تحقیق درباره برنامه های کاشت مو می کنند. بیمار می تواند ترسیده باشد زیرا اطلاعات کاذب یا شنیده های مربوط به برنامه کاشت مو وجود دارد. اولین سؤالی که اکثر بیماران ما ، خواه در خارج از کشور یا در کشور ما زندگی می کنند ، از ما سؤال می کنند این است که چه درد آنها در حین عمل کاشت مو رنج می برد. برنامه های کاشت مو که در گذشته با تکنیک های نادرست انجام می شدند ، همچنان باعث ترساندن بیماران ما می شوند. با این حال ، امروز با پیشرفت تکنولوژی ، اکنون امکان کاشت مو بدون درد امکان پذیر است.

کاشت مو به روش های مختلفی قابل انجام است. به طور کلی با پیوند فولیکول های مو ، که کاملاً مقاوم در برابر ریزش هستند ، از ناحیه ناف تا مناطقی با پراکنده انجام می شود. در طول کاشت مو ، بی حسی موضعی برای بیمار اعمال می شود. بنابراین ، بیمار در حین استفاده ، هیچ دردی را احساس نمی کند.

کاشت مو بدون درد چگونه انجام می شود؟

کاشت مو بدون درد با روشهای میکروسکوپی ، معروف به روش FUE انجام می شود. با تشکر از این روش ، بیهوشی موضعی با وسایل پزشکی انجام می شود که ابزار خاصی روی نوک دارند. فولیکول های موی شما ، که در برابر ریزش مقاوم هستند ، استخراج می شوند. در این میان موتور مورد استفاده برای استخراج فولیکول های مو با سرعت کم گرفته می شود. بنابراین ، سطح راحتی برنامه افزایش می یابد. سپس کانال های لازم برای کاشت مو باز می شود. فولیکول های مو به نواحی پراکنده منتقل می شوند که با بی حسی موضعی بی حس می شوند. بنابراین ، یک پیوند مو بدون درد برای بیمار اعمال می شود.

زمان بازیابی

از آنجا که بریدگی روی پوست سر وجود ندارد ، زمان بهبودی بسیار کوتاه است. بعد از این برنامه که نیازی به بخیه ندارد ، انگشتی روی پوست سر ایجاد می شود. با این حال ، مدت زمان کوتاهی طول می کشد تا جای زخم ها خارج شود. بیمار می تواند روز بعد از درخواست مرخص شود. وی باید اطمینان حاصل کند که مناطقی که کاشت مو اعمال می شود و فولیکول های مو استخراج می شود ، (به عبارت دیگر ناحیه اهدا کننده و ناحیه گیرنده) با خورشید تماس ندارند و در معرض گرمای بیش از حد نیستند. چند هفته پس از مرخص شدن وی.

مزایای کاشت مو بدون درد

 • هیچ چیزی برای ترساندن بیمار هنگام پیوند مو وجود ندارد.
 • خطر عفونت به حداقل می رسد.
 • این یک نرم افزار راحت است.
 • بیمار می تواند روز بعد از درخواست دوباره به سر کار خود برگردد.
 • بیمار موهای طبیعی دارد.
 • موهای شما پس از رشد دوباره از بین نمی رود.
 • پیوند مو بدون درد نتایج ثابت کرده است.
 • مناطق پراکنده شما کاملاً پوشیده از مو است. وقتی موهای شما به عقب برگردد ، حجم دهنده و سالم می شود.
 • پیوند موهای بدون درد می تواند برای بیماران در هر سنی و جنس اعمال شود.
 • بعد از درخواست ، بیمار جوان تر و مطمئن تر به نظر می رسد.
 • علاوه بر این ، بیمار در کلینیک ما در خانه احساس می کند. ما مانند یکی از خانواده هایمان به همه بیمارانمان اهمیت می دهیم ، بنابراین هیچ موقعیتی وجود ندارد که نیاز به اضطراب در حین برنامه داشته باشد.

قیمت کاشت مو بدون درد

ما با داشتن کادر حرفه ای و جدیدترین دستگاه های فناوری در زمینه کاشت مو ، ما تمایل داریم تا سالها با بهترین قیمت در خدمت شما باشیم. قیمت را پس از معاینه اولیه با توجه به نیاز بیمار تعیین می کنیم. اگر می خواهید یک سرویس حرفه ای با بهترین قیمت دریافت کنید می توانید با ما تماس بگیرید.