Istanbul, Izmır
Antalya, Cyprus

تلفن
+90 530 265 59 39

24/7
Free Support

کاشت مو اصلاحی

کاشت مو اصلاحی

پیوند مو اصلاح چیست؟

پیوند اصلاحی مو روی موهایی انجام می شود که به طور صحیح پیوند داده شده یا واکنش منفی در پیوند داشته باشد. این اصلاح فقط در صورتی انجام می شود که پیوند مو مؤثر واقع نشود. اگر عمل جراحی اولیه کاشت مو به درستی انجام نشود ، گیرنده موهای سالم و طبیعی نخواهد داشت و این نیاز به اصلاح دارد.

زمان لازم است تا متوجه شوید که روش کاشت مو بسیار خراب است. با این حال ، حتی اگر موضوع خیلی دیر متوجه شود ، می توان شرایط را با یک متخصص برطرف کرد.

چه زمانی این موضوع کشف می شود؟

پس از گذشت 10 روز از عمل جراحی اولیه کاشت مو ، زخم فرو می رود و روند رشد آن آغاز می شود. تعیین اینکه آیا موهای پیوند شده به خوبی رشد می کنند یا به درستی رشد می کنند ، می تواند تا 1 سال زمان ببرد.

چرا عمل کاشت مو انجام نمی شود؟

کاشت مو نتیجه ای را ارائه می دهد که به یک روش ترجیح داده می شود. به عنوان مثال ، با روش FUT ، پیوند مو به صورت نوار هایی انجام می شود ، که ظاهر طبیعی نتیجه را به خطر می اندازد. پیوند فولیکولهای موهای یک به یک بار ظاهر طبیعی تری ایجاد می کند. برای این کار ، روش FUE توصیه می شود. با استفاده از تکنیک FUE ، ریشه های موی گرفته شده از قسمت پشت گردن به صورت جداگانه منتقل می شود که این امر باعث افزایش میزان موفقیت در درمان کاربردی می شود و ظاهر طبیعی ایجاد می کند.

چرا به کاشت مو اصلاحی احتیاج دارید؟

  • هنگامی که افراد از روش FUT کاشت مو استفاده می کردند و اسکار FUT را روی پوست سر خود دارند و آرزو می کنند آن را با یک تکنیک جدید مخفی کنند.
  • در صورت تمایل ، موهای زاویه کاشته شده در زاویه اشتباه اصلاح شوند.
  • وقتی موهای کاشته شده ضعیف دوباره رشد نمی کنند.
  • هنگامی که ظاهر طبیعی به دلیل پیوند در نوارها با روش قدیمی تر FUT حاصل نمی شود.
  • هنگامی که موها در جهت اشتباه کاشته می شوند ، به عنوان مثال به طور عمودی ، موهای مردم می توانند بیشتر شبیه چمن باشند. این وضعیت با جراحی اصولی کاشت مو قابل حل است.

دو عامل مهم در جلوگیری از ضرورت پیوندهای اصلاح کننده مو در وهله اول انتخاب متخصص و روشی است که استفاده می شود.

پس از تصمیم گیری در مورد کاشت مو ، باید با یک متخصص با تجربه مشورت کرده و از کار با یک متخصص اطمینان حاصل کنید. بعلاوه ، روش FUE روش ترجیحی برای پیوند است.

آیا جراحی اصلاحی یک راه حل دائمی ارائه می دهد؟

این روش که در پنهان کردن زخم ها و اصلاح موهای ضعیف کاشته مؤثر است ، یک راه حل دائمی را ارائه می دهد. در صورتی که در اثر اهداء پیوند مو شکستگی وجود داشته باشد ، ممکن است درمان بیش از یک بار تکرار شود. اگر منطقه اهدا کننده اولیه غیر قابل استفاده باشد ، می توان از سایر قسمت های بدن (BHT) به عنوان منبع اهدا کننده دوم استفاده کرد.

اگر می خواهید از این نوع ترمیم مو جلوگیری کنید ، باید مرکز کاشت مو خود را بسیار با دقت انتخاب کنید. از آنها بخواهید که تجربه آنها چیست و همچنین بخواهید برخی از تصاویر مرجع از کاشت موهای گذشته را که انجام داده اند ، مشاهده کنید.