ریزش مو مشکلی است که ممکن است زنان نیز آن را تجربه کنند ، حتی اگر توسط عموم مردم مشخص شود. بسته به مشکلات ژنتیکی ، ممکن است در سنین پایین در زنان و مردان شروع شود. کمبودی در قسمت جلویی مو ، آغاز طاسی محسوب می شود. هرچه پیش از این احتیاط لازم برای بیماران مبتلا به طاسی انجام شود ، میزان موفقیت عمل کاشت مو بیشتر خواهد بود.

بیشتر بیمارانی که پیوند مو دارند بین 21 تا 50 سال هستند. با این وجود محدودیت سنی برای انجام عمل کاشت مو وجود ندارد. برای انجام عمل کاشت مو ، میزان ریزش مو به جای سن بیمار تعیین کننده است. اگر طاسی روی بیمار قابل مشاهده باشد ، وی یک کاندید ایده آل برای پیوند مو است.

محدودیت سنی برای کاشت مو

محدودیت سنی برای انجام عمل کاشت مو وجود ندارد. با این حال ، هرچه زودتر بیمار درخواست عمل کاشت مو را داشته باشد ، نتیجه او بهتر خواهد شد. زنده بودن و بهره وری از فولیکول های مو ، که به عنوان اهدا کننده گرفته می شوند ، برای موفقیت عمل بسیار مهم است. تراکم مو با پیر شدن افراد کاهش می یابد. به همین دلیل باید اقدامات احتیاطی قبل از اینکه خیلی دیر شود ، انجام شود تا از ریزش مو جلوگیری شود و هیچ مشکلی در طاسی نداشته باشد.

کاشت مو چه مدت طول می کشد؟

کاشت مو عملیاتی است که اغلب در ترکیه انجام می شود. برای این عملیات 2 روز کافی خواهد بود. با این حال ، بیماران ما که از خارج به کشور می آیند ، معمولاً 5 روز در استانبول اقامت دارند. توصیه می کنیم اگر می خواهید مشکلات طاسی خود را برای همیشه حل کنید و از زیبایی های استانبول دیدن کنید ، به کلینیک ما مراجعه کنید. علاوه بر این ، قیمت کاشت مو در مقایسه با سایر کشورها تقریباً نیمی از قیمت است ، بنابراین برای بیمارانی که مایل به داشتن موهای طبیعی و سالم هستند ، این یک مزیت عالی است. اگر می خواهید در مورد عمل کاشت مو اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید با ما تماس بگیرید ، به کلینیک ما مراجعه کنید و توسط پزشکان متخصص ما معاینه شوید.