Istanbul, Izmır
Antalya, Cyprus

تلفن
+90 530 265 59 39

24/7
Free Support

چرا کاشت مو در ترکیه؟

ترکیه جزو کشورهای پیشرو در زمینه گردشگری زیبایی شناسی در جهان است. تقریباً در حدود 500 هزار نفر در سال برای ترك جراحی اصلاحی بر روی صورت یا بدن به ترکیه سفر می كنند. علاوه بر پیوند مو که مورد نیاز بیشتر است ، افراد به ترکیه می آیند تا از عمل جراحی زیبایی سینه ، سبیل ، ریش و ابرو استفاده کنند. اما چرا وقتی در سراسر جهان رویه های مشابهی وجود دارد ، کسی به ترکیه می آید؟

کاشت مو با کیفیت بالا

یکی از دلایل اصلی ، کیفیت بالای خدمات است. کارشناسان از تمام نقاط جهان برای کارآموزی به ترکیه می آیند. در کلینیک های مدرن ، آنها از متخصصان در زمینه کاشت مو یاد می گیرند. همچنین ، پزشکان ترک در ارائه خدمات بهتر از همتایان اروپایی خود بهتر عمل کردند. زیبایی های محیطی و معماری ترکیه و همچنین یک روش زندگی مقرون به صرفه باعث می شود خدمات کاشت مو ارزان تر از هر جای دیگر باشد. ترکیه با ارائه یک محل اقامت کامل ، راهی برای جلب رضایت هر دو طرف می یابد. به این ترتیب ، بیمار از خدمات با کیفیتی برخوردار است و در عین حال ، در توسعه گردشگری در کشور نیز نقش دارد. بنابراین ، پیوند مو به میزان قابل توجهی به گردشگری و اقتصاد ترکیه کمک می کند.

موفقیت بالا در کاشت مو در ترکیه

پیوند مو و دوره بهبودی در اروپا بسیار طولانی است اما در ترکیه ، این دوره تنها چند روز طول می کشد. روش معمول از دو تا شش روز طول می کشد ، و پیوند و بهبودی را آسان تر و قابل قبول تر می کند. گذشته و بیشتر ، درصد موفقیت پیوند در ترکیه از کشورهای اروپایی بیشتر است. در حالی که روند پیوند به خودی خود در سطح بسیار بالاتر و کیفیت بهتری نسبت به کشورهای اروپایی قرار دارد. به همین دلیل ، ترکیه به نظریه انتخاب منطقی است. اما این همه چیز نیست.

در محیط بیمارستان

اصولی که متخصصان بهداشت در ترکیه به آن منجر می شوند عبارتند از: حرفه ای بودن ، کیفیت ، سرعت و اطمینان. با یک تجربه عالی و دانش گسترده ، بیمارانی که تصمیم به پیوند مو در ترکیه می گیرند ، در دستان ایمن خواهند بود. بدون ترس از عدم رضایت ، بیماران باید اعتماد کاملی به متخصصان برتر داشته باشند و در عوض ، نتیجه مطلوب و خدمات برجسته را بدست آورند. روشهای مختلف درمانی برای انواع مشکلات بیمار وجود دارد. این روشها برای پاسخگویی به بالاترین استانداردها در سازمان بهداشت و درمان طراحی شده اند. هر ساله روش ها بهبود یافته و بهتر می شوند. مسلم است که بیمار همیشه مدرن ترین روش های درمانی و تصحیح زیبایی شناسی را خواهد داشت. کار تیمی ما از افرادی تشکیل شده است که به بیماران فکر می کنند و به آنها اهمیت می دهند. علاوه بر این ، آنها در حال پیشرفت در بهبود شخصی و حرفه ای هستند.

چرا کاشت مو در روتالیف

ROTALIFE از سال 2000 در زمینه کاشت مو و زیبایی شناسی خدمات ارائه می دهد. ROTALIFE هر روز خدمات خود را برای میهمانان خود از سراسر جهان ارائه می دهد. با داشتن تیمی مجرب و تجهیزات باکیفیت ، میهمانان 40 کشور مختلف با موها و زیبایی آنها به ما اعتماد کرده اند.