Istanbul, Izmır
Antalya, Cyprus

تلفن
+90 530 265 59 39

24/7
Free Support

پیوند ریش

پیوند ریش

پیوند ریش چیست؟

پیوند ریشه‌ای فرایندی برای ترمیم دائمی موهای ریش است که از بین رفته است.

چرا ریش موها را از دست می دهد؟

در بیشتر موارد ، علل هورمونی در ابتدا ظاهر می شوند. دلایل دیگر عفونت های مختلفی مانند بیماری های قارچی یا ریزش مو در اثر استرس و تصادفات است.

روش های پیوند ریش

به عنوان یک روش پیوند ریش ، از FUE به طور گسترده استفاده می شود. با استفاده از این روش ، منطقه پیوند از قبل به لانه گزینی فولیکول های مو کانال منتقل می شود.

روند FUE چیست؟

در مرحله اول ، منطقه پیوند به منظور انجام ارزیابی های اولیه مشخص می شود. در این مرحله می توان از برنامه های رایانه ای برای شبیه سازی نتایج استفاده کرد. پس از این مرحله ارزیابی ، فولیکول های مو از پشت گردن شما خارج شده و به ناحیه ارزیابی شده پیوند می شوند. پس از پیوند ، چرخش ریش باید 30 درجه باشد. فولیکول ها باید یکی یکی منتقل شوند.

چه مدت طول خواهد کشید تا پیوند انجام شود؟

این به اندازه ناحیه پیوند بستگی دارد. کل مراحل ، از جمله استراحت غذا و مرحله آماده سازی ، تقریباً 5 تا 7 ساعت طول خواهد کشید.

چه کسی می تواند پیوند ریش داشته باشد؟

هر کس بالای 21 سال می تواند تحت عمل پیوند ریش قرار بگیرد. فرقی نمی کند که ریش خود را از طریق دلایل طبیعی یا در حادثه ای مانند سوختگی از بین ببرید.

آیا درد یا ناراحتی وجود دارد؟

از آنجا که این روند شامل بی حسی موضعی است ، هیچ کدام وجود نخواهد داشت.

آیا خطرناک است؟

اصلا. کل فرآیند با بی حسی موضعی انجام خواهد شد. از آنجا که هیچ برش یا خیاطی در این فرآیند وجود ندارد ، خطر عفونت یا خونریزی وجود نخواهد داشت.

آیا بعد از عمل جراحی اسکار ایجاد می شود؟

پس از پیوند ، منطقه پیوند قرمز رنگ خواهد شد. سپس این علائم قرمز زخم می شوند. طی یک هفته ، زخم ها بهبود یافته و ناپدید می شوند.

بعد از عمل هیچ جای زخمی وجود نخواهد داشت.

چه زمانی نتیجه خواهید گرفت؟

موهای ریش بعد از 2 یا 3 ماه شروع به رشد می کنند. بعد از ماه سوم ، ریش شکل نهایی خود را شروع می کند و در طی 12 ماه کاملاً رشد می کند.

آیا ریش پیوندی دائمی است؟

درست مانند سایر عملیات پیوند ، بله هم همینطور است.

نکات مهم بعد از پیوند ریش

مراقبت از صورت شما پس از عمل بسیار مهم است. فرد نباید ناحیه پیوند را لمس کرده یا در صورت برخورد نکند. همچنین خوابیدن به صورت رو به پایین توصیه نمی شود. پزشک بعد از عمل جزئیات بیشتری را به شما ارائه می دهد.

پیوند ریش یک روند نسبتاً چالش برانگیز نسبت به پیوند اساسی مو است. شما باید در انتخاب پزشک و بیمارستان مناسب دقت کنید. در غیر این صورت ، ممکن است نتایج ناخوشایندی کسب کنید. در صورت موجود بودن ، ورود به سیستم از جزئیات عملکرد قبلی را بخواهید. فراموش نکنید که می توانید موهای خود را ماسک کنید اما نه صورت خود را.