Istanbul, Izmır
Antalya, Cyprus

تلفن
+90 530 265 59 39

24/7
Free Support

پیوند ابرو

پیوند ابرو

پیوند ابرو چیست؟

ابرو قسمتهای مهمی از چهره ما هستند و بعضی اوقات به دلایل مختلف می توانند دچار ریزش مو شوند. با استفاده از روشهای مدرن ، این ابروها قابل ترمیم هستند. راه حل های موقت مانند خالکوبی ابرو و مداد ابرو وجود دارد ، با این حال ، اینها فقط موقتی هستند و راه حل دائمی مطلوب را ارائه نمی دهند. در چنین مواردی ، پیوند ابرو انتخاب مناسبی برای نتیجه ماندگار است. به بهداشت کلینیک توجه کنید و با یک متخصص مشورت کنید.

چرا ابرو موهای خود را از دست می دهد؟

دلایل مختلفی وجود دارد. شایع ترین آنها: دلایل مختلف هورمونی ، لک های غیر ضروری ، سوء تغذیه و موارد دیگر. همچنین تصادفات و زخم ها می تواند یکی دیگر از دلایل ریزش موهای ابرو باشد.

روش های پیوند ابرو

برای حفظ ظاهر طبیعی ، مناسب ترین روش پیوند ابرو ، روش FUE است. با استفاده از FUE ، ظاهر مطلوب ابروها با یک قلم محکم می شود تا از زیبایی ظاهری استفاده شود. پس از تعیین سطح پیوند و شکل ابرو ، فولیکول ها از پشت گردن استخراج می شوند. با کمک سوزنهای 0.6 میکرونی ، روند پیوند تکمیل می شود. فولیکول ها یکی یکی استخراج می شوند و باید یکی یکی کاشته شوند.

نکات مهم در هنگام پیوند ابرو

برای ایجاد یک ظاهر طبیعی ، باید فولیکول های مو یکی یکی کاشته شوند. علاوه بر این ، کاشت مناسب چرخش مو برای داشتن شکل طبیعی ضروری است. زاویه ایده آل برای این 25-30 درجه است. اگر زاویه بیش از 30 درجه باشد ، ابروها به راست می باشند. همچنین ، اطمینان حاصل کنید که پیوند را با یک متخصص با تجربه انجام می دهید.

چه کسی می تواند پیوند ابرو داشته باشد؟

همه افراد با سلامتی کافی می توانند پیوند ابرو انجام دهند. گذشته از این ، اگر کسی به دلیل شیمی درمانی ، ابروهای خود را از دست بدهد ، باید منتظر بماند تا شیمی درمانی قبل از اتمام پیوند ابرو پایان یابد.

آیا پیوند ابرو دائمی است؟

آره. پیوند ابرو یک روش دائمی و طبیعی است.

آیا دردی وجود دارد یا درد؟

خیر. در این روند هیچ برشی وجود نخواهد داشت ، بنابراین درد یا درد حتی بعد از عمل غیر منتظره است.

بعد از پیوند

شما می توانید در همان روز پس از پیوند به زندگی روزمره خود بازگردید. با این وجود باید برای جلوگیری از تماس خارجی با ابرو توجه داشته باشید. هنگام شستن صورت ، باید آن را به آرامی و به آرامی انجام دهید.

چه زمانی نتیجه خواهید گرفت؟

بسته به شخص ، کل مراحل 3 ماه تا 1 سال طول می کشد تا کامل شود. پس از پیوند ، در طی 15 روز ، می تواند جلسه دیگری برای تغییرات کوچک برگزار شود. جدا از این ، شکل های ابرو بعد از 1 سال کاملاً پر می شود ، می دهد یا می گیرد.

پیوند ابرو فرایندی بسیار چالش برانگیز تر از پیوند مو است. در صورت عدم تجربه پزشك در اين زمينه ، ممكن است در شرايط كمتر از حالت هاي طبيعي باشد. همچنین ، قبل از انجام عمل ، مطمئن شوید که کل عمل در بیمارستان یا کلینیک انجام می شود.