Istanbul, Izmır
Antalya, Cyprus

تلفن
+90 530 265 59 39

24/7
Free Support

مشاوره خود را شروع کنید
آیا دوست دارید با شما تماس بگیریم؟

  درباره روتالایف
  روتالایف از سال 2000 خدمات
  ارائه می دهد
  ROTALIFE از سال 2000 در زمینه کاشت مو و زیبایی شناسی خدمات ارائه می دهد. ROTALIFE هر روز خدمات خود را برای میهمانان خود از سراسر جهان ارائه می دهد. با داشتن تیمی مجرب و تجهیزات باکیفیت ، میهمانان 40 کشور مختلف با موها و زیبایی آنها به ما اعتماد کرده اند.
  درباره روتالایف
  خدمات ما

  کاشت مو ، ریش ، ابرو

  کاشت ریش در ترکیه

  پیوند ریشه‌ای فرایندی برای ترمیم دائمی موهای ریش است که از بین رفته است.

  در بیشتر موارد ، علل هورمونی در ابتدا ظاهر می شوند. دلایل دیگر عفونت های مختلفی مانند بیماری های قارچی یا ریزش مو در اثر استرس و تصادفات است.

  به عنوان یک روش پیوند ریش ، از FUE به طور گسترده استفاده می شود. با استفاده از این روش ، منطقه پیوند از قبل به لانه گزینی فولیکول های مو کانال منتقل می شود.

  در مرحله اول ، منطقه پیوند به منظور انجام ارزیابی های اولیه مشخص می شود. در این مرحله می توان از برنامه های رایانه ای برای شبیه سازی نتایج استفاده کرد. پس از این مرحله ارزیابی ، فولیکول های مو از پشت گردن شما خارج شده و به ناحیه ارزیابی شده پیوند می شوند. پس از پیوند ، چرخش ریش باید 30 درجه باشد. فولیکول ها باید یکی یکی منتقل شوند.

  کاشت ریش در ترکیه

  کاشت مو در ترکیه

  کاشت مو فرایندی برای ترمیم موهایی است که در نتیجه شرایط ژنتیکی یا هورمونی ، مصرف دارو یا حادثه از بین می رود. در این فرایند ، اصل اساسی ترمیم مو ضمن حفظ نگاه طبیعی و زیبایی موها است.

  کاشت مو در مقایسه با دیگران یک روش زیبایی شناختی بدون خطر و حداقل دردناک است. دلیل آن این است که در این فرآیند هیچ برشی وجود ندارد ، که منجر به زخم نمی شود. در کاشت مو ، موها یا به عبارت دیگر پیوند از سایر قسمت های بدن فرد ترجیحا از قسمت پشت گردن یا قفسه سینه جمع می شود.

  دو روش اصلی کاشت مو وجود دارد: FUT و FUE. در FUT (پیوند واحد فولیکولی) ، گروهی از مو از پشت گردن استخراج شده و به ناحیه پیوند منتقل می شوند. با این وجود ، با این روش ، جای زخم باقی مانده و ممکن است فرد از ظاهر راضی نباشد. در نتیجه این ، روش FUT دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد و در عوض ، FUE به عنوان روش اصلی پیوند مو بطور گسترده پذیرفته می شود.

  کاشت مو در ترکیه

  کاشت مو FUE در ترکیه

  FUE (استخراج واحد فولیکولی) مدرن ترین روش کاشت مو است. جای زخم نمی گذارد و بدون درد است. در این روش ابتدا منطقه پیوند مشخص می شود. برای انجام عمل پیوند ، موهای پشت گردن و پشت گوش ها استخراج می شود ، زیرا موهای این مناطق نسبت به ریختن مو به مراتب بیشتر مقاومت دارند.

  در فرآیند استخراج ، فولیکولهای مو به نام گرافت با کمک موتورهای میکرون 0.7-0.9 استخراج می شوند. این پیوندها پس از استخراج طبقه بندی و شماره گذاری می شوند. آنها تا زمانی که روند پیوند اتفاق نیفتد در محلول مخصوص نگهداری می شوند.

  در مرحله بعد ، منطقه پیوند کانال زده می شود. مهمترین چیز در این فرایند ، پیگیری چرخش کانال های پیوند است که برای اطمینان از ظاهر طبیعی مو بسیار مهم است. سپس ، روند پیوند آغاز می شود.

  کاشت مو FUE در ترکیه

  کاشت مو DHI (اصلاح نشده)

  DHI مخفف کاشت مو مستقیم است. این روش با روش FUE متفاوت نیست. این یک روش پیشرفته است. این روش برای فرایند اجرای به قلمهای چوی نیاز دارد.

  در پیوند مو DHI ریشه های مو با روش خاصی برداشت می شود. این روشی است که نیازی به بخیه و برش ندارد. به این ترتیب از ایجاد زخم در منطقه برداشت جلوگیری می شود.

  ضرورت روش کاشت مو DHI استفاده از قلم مخصوص است. این قلم “لانه گزینی” نیز نامیده می شود. این روش بهترین راه حل را بدون استفاده از پوست سر ارائه می دهد.

  در روش DHI ، پیوندها معمولاً یکی یکی برداشت می شوند. به همین دلیل ، روند برداشت کمی طولانی تر از FUE است. در نتیجه برداشت محصول ، فولیکولهای مو موجود آسیب نمی بینند و هنگام کاشت ظاهری طبیعی ایجاد می کنند. روش کاشت مو DHI یک روش محبوب در سراسر جهان است.

  Image

  کاشت مو یاقوت کبود

  در سالهای اخیر ، تحولات فناوری در زمینه کاشت مو منعکس شده و زمینه را برای بسیاری از روش های جدید در درمان ریزش مو هموار کرده است روشهای کاشت مو که پیشرفت چشمگیر سالها را نشان می دهد ، با روشهای حداقل تهاجمی و بدون درد قابل اجرا هستند.

  امروزه یکی از مهمترین این روشها روش کاشت مو Sapphire است. این روش به عنوان Sapphire FUE Technology نامگذاری شده است زیرا فرآیندهای استخراج فولیکولار واحد (FUE) با تیغه های ویژه تولید شده به طور کامل از یاقوت کبود انجام می شوند. به دلیل ویژگی منحصر به فرد یاقوت کبود ، که در نوک این تیغه ها به کار رفته است ، تیغه در طی فرآیند وضوح خود را از دست نمی دهد و نتایج عالی را تضمین می کند.

  در فرآیند کاشت مو با تکنیک Sapphire ، در مرحله اول ، از دستگاه های میکرو موتور برای فرآیندهای استخراج از ناحیه پیوند استفاده می شود.

  کاشت مو یاقوت کبود

  کاشت مو پانچ دستی

  پانچ دستی یک ابزار FUE اصلی است: یک پوست سر توخالی دایره ای به قطر 0.7 تا 1.0 میلی متر. این ابزار برای برداشت پیوند از سایت های اهدا کننده استفاده می شود. این روش موثرترین و پیشرفته ترین روش برداشت محصول در روش FUE است.

  پزشک ضمن اعمال فشار به ناحیه اهدا کننده ، پانچ را به جلو و عقب بین انگشت شست و پیشانی می چرخاند. پس از رسیدن به عمق مورد نظر ، پیوند به آرامی با استفاده از فورسپس استخراج می شود.

  پزشکان می توانند به طور دستی مقاومت بافت و زاویه پیوند را در طول عمل حس کنند زیرا ابزار دستی بازخورد خوبی از بافت به پزشکان می دهد. پیوندهای استخراج شده سالم تر می شوند و میزان بقا بیشتری دارند.

  کاشت مو پانچ دستی
  تفاوت روتالایف در کاشت مو

  تفاوت روتالایف در کاشت مو

  بیمارستان و پزشکان

  کلیه مراحل و عملیات دقیقا توسط بیمارستان ها و پزشکان مجرب و دارای مجوز JCI انجام می شود.

  نوآوری مداوم

  با تشکر از تکنیک های جدید کاشت مو که ما توسعه داده ایم ، مراکز ما از اهمیت بسیاری در ترکیه و در سراسر جهان برخوردار هستند. مرکز ما اصل نوآوری مداوم را پذیرفته و با روشهای جدیدی که ما برای مقابله با ریزش مو تدوین کرده ایم به موفقیت بین المللی دست یافته ایم.

  ویژگی های اصلی خدمات
  • کاشت مو حداکثر شماره پیوند
  • نتایج طبیعی تضمین شده
  • مشاوره رایگان
  • حمل و نقل
  • نتایج عالی
  • مشاوره رایگان
  • موفقیت بین المللی
  • و بیشتر...
  کاشت مو با کیفیت بالا

  کاشت مو با کیفیت بالا

  ترکیه از نظر کاشت مو در سالهای اخیر یکی از محبوب ترین کشورهای جهان بوده است. بزرگترین دلیل این امر این است که عملیات کاشت مو در کشور ما بسیار موفق تر از کشورهای اروپایی و خاورمیانه است و مدت زمان درمان نسبتاً کوتاه است. پزشکان ترک ما فرصتهای بسیار خوبی را ارائه می دهند ، به خصوص از نظر زمان بهبودی ، آنها همکاران اروپایی خود را بسیار عقب مانده اند. مناطق زیبای گردشگری ترکیه و قیمت پایین پیوند مو بسیاری از خارجی ها را به خود جلب می کند. بنابراین ، پیوند مو کمک بزرگی به گردشگری و اقتصاد ترکیه می کند.

  پزشکان ترکیه بدون شک یکی از عوامل اصلی پیوند مو موفق در ترکیه هستند. پزشکان ما با چابکی زیاد و اتهامات بسیار کم ، بیماران را به بهترین وجه ممکن درمان می کنند. به لطف این مهارت و توانایی برتر پزشکان ، کشور ما به یکی از شلوغ ترین شهرها در جهانگردی سلامت تبدیل شده است.

  همه ساله ROTALIFE میزبان بیماران کاشت مو از سراسر جهان است ، معالجه بیماران را حداکثر ظرف سه روز انجام می دهد و آنها را با خیال راحت به کشورهای خود می فرستد. ROTALIFE از سال 2000 خدمات کاشت مو را ارائه داده و دارای سه مرکز کاشت مو در استانبول ، ازمیر و آنتالیا است.

  چرا کاشت مو در ترکیه؟
  چند فیلم از کانال Youtube ما
  Blog

  چه زمانی بهترین سن برای انجام عمل کاشت مو است
  چه زمانی بهترین سن برای انجام عمل کاشت مو است

  ریزش مو مشکلی است که ممکن است زنان نیز آن را تجربه کنند ، حتی اگر توسط عموم مردم مشخص شود. بسته به مشکلات ژنتیکی ، ممکن است در سنین ...

  آنچه را که برای پیوند مو موفق باید در نظر بگیرید
  آنچه را که برای پیوند مو موفق باید در نظر بگیرید

  ریزش مو به دلیل عوامل مختلفی از جمله ساختار ژنتیکی ، تغذیه ناکافی ، استرس و غم ممکن است رخ دهد. تا روزانه به طور متوسط 60 تا 100 رشته ...

  کاشت مو بدون درد در ترکیه
  کاشت مو بدون درد در ترکیه

  ریزش مو ، که در سالهای اخیر رایج تر شده است ، به رویای ترسناک افراد میانسالی و بالاتر تبدیل شده است. به گفته محققان ، روز به روز بیشتر ...